O nas

Chcąc zachować przez długie lata piękny i młody wygląd oraz cieszyć się dobrym samopoczuciem powinniśmy zadbać o siebie i zdrowo się odżywiać. Z tą myślą w oparciu o pasję i wieloletnie doświadczenie powstał TWÓJ EKOLOGICZNY.

TWÓJ EKOLOGICZNY to nie kolejny zwykły eko-sklep. To holistyczny projekt, który powstał dla Ciebie, by dzielić się wiedzą i pasją!

Oferujemy Ci
– intuicyjny sklep internetowy
– przytulny sklep stacjonarny
– profesjonalne konsultacje z dietetyczką oraz spersonalizowane diety online
– młody, energiczny, wyszkolony personel

Zajmujemy się sprzedażą ekologicznej żywności, produktów ekologicznych, a także produktów tradycyjnych i lokalnych. Działamy jednocześnie na trzech filarach, aby jak najpełniej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Pragniemy zadbać zarówno o osoby świadome zagrożeń płynących z pożywiania się niskiej jakości jedzeniem, używania typowej domowej chemii i ogólnodostępnych kosmetyków; z drugiej zaś wyjść naprzeciw osobom borykającym się z otyłością, cukrzycą, AZS, celiakią, kandydozą, chorobą Hashimoto. Oczywiście nie zapominamy o osobach będących na diecie wegetariańskiej, wegańskiej czy bezglutenowej. Naszą ofertę ciągle powiększamy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań i uwag zapraszamy do kontaktu.